Ünlü Aktör Can Yaman, Fiziksel Dönüşümünün Sırrını Paylaştı: “30 Günde On Kilo Vermenin Yolu”

Ünlü aktör Can Yaman, fiziksel dönüşümünün sırrını paylaştı ve 30 günde nasıl 10 kilo verdiğini anlattı. Kendisine bir mola verdikten sonra tam istediği gibi yiyeceğini söyledi ve takipçilerinin destek olmasını talep etti. #CanYaman #FizikselDönüşüm #10Kilo

can yaman son halini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Can Yaman, Türkiye ve İtalya’da izleyici kitlesiyle büyük bir popülariteye ulaşmış olan ‘Erkenci Kuş’ dizisiyle geniş kitlelere ulaşmıştı. İtalya’da meslek hayatını sürdüren Yaman, aldığı roller ve özel hayatıyla her zaman gündeme geliyor. Son yaptığı paylaşımla, kilo verme maratonunu takipçileriyle paylaştı. Yaman, 10.4 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabını vücudundaki değişikliği göstermek için kullandı ve bu süreçte nasıl 10 kilo verdiğini açıkladı. Aktör, “‘Viola Come il Mare 2’ çekimlerinin ardından biraz dinlenmek ve ailemle zaman geçirmek için memleketi ziyaret ettim.” dedi.

Yaman, Türk mutfağına olan özlemini de dile getirerek, “…çalışmalara ara vermek ve Türk yemeklerinden tatmak istedim.” diye ekledi. Oyuncu, Roma’ya döndüğünde bir sonraki rolüne hazırlanmak için yeni bir düzene girdiğini ve bu süreçte yaklaşık 10 kilo vererek, 94 kilodan 85 kiloya düştüğünü söyledi.

Can Yaman, bu yoğun süreçte kalorilerini düşük tutmanın yanı sıra günde iki veya üç kez egzersiz yapmak ve aralıklı oruç tutmak zorunda kaldığını belirtti.

Yaman, yeni bir rol alırken her şeyin profesyonel bir gözetim altında yapıldığını aktardı ve “aktörlük de budur; gerektiğinde özveri ile şekil alırlar ve yeni role uymak için kendilerini dönüştürürler” diye ifade etti. Yeni hedefinin mükemmel Sandokan karakterini tamamen yansıtmak olduğunu belirtti.

Can Yaman, bu zorlu dönem sonrası kendisine bir mola verdiğini itiraf etti ve “Bugün kendimi biraz rahatlatacağım ve istediğimi yiyeceğim. Her zaman olduğu gibi bana destek olmanızı istiyorum. Görüşmek üzere.” diye ekledi.

Ünlü Aktör Can Yaman, Fiziksel Dönüşümünün Sırrını Paylaştı: “30 Günde On Kilo Vermenin Yolu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!