Ünlü fenomen Danla Bilic yaptırdığı estetikleri sıraladı…

Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi bulunan ünlü fenomen Danla Bilic, yaptırdığı estetik operasyonları detaylı bir şekilde anlattı. Kendisi, burnunu yeniden şekillendirdiğini, dudak dolgusu yaptırdığını ve göğüslerini estetikle şekillendirdiğini açıkladı. Bu estetik düzenlemeleriyle özgüven kazandığını ve kendine daha iyi hissettiğini söyleyen Bilic, estetikle ilgili bakım rutinlerini de takipçileriyle paylaştı. #DanlaBilic #estetik #güzellik

unlu fenomen danla b
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü fenomen Danla Bilic, sosyal medyadaki takipçileri tarafından yaptırdığı estetiklere dair sorular aldı ve bu soruları cevaplayarak estetik düzenlemelerini detaylı bir şekilde anlattı. Bilic, kendisi hakkında sorulan estetik sorularını yanıtlarken açık ve samimi bir şekilde konuştu.

İlk olarak, Danla Bilic kilo aldığı dönemde yaptırdığı tüm dolguları eriterek ve burnunu yeniden şekillendirerek başladığını söyledi. Burnu için orantıya dikkat eden Bilic, çenesine de yağ enjekte ettirdi. Ayrıca gözlerini birkaç milim yukarı kaldırttığını da belirtti.

unlu fenomen danla b 1

Danla Bilic; “Öncelikle kilo aldığım dönem o psikolojiyle sınırsız koydurduğum tüm dolgularımı erittirip burnumu yaptırdım.

Burnumu yaparken doktorum orantı için çeneme de yağ koydu.

Arkasından gözlerimi birkaç milim kadar yukarı çektirdim biliyorsun.

Son üç senedir de sadece maseter&alin botoksu ve senede 1 mutlaka dudak dolgusu yaptırıyorum. Göğüslerimi de yaptırdım.”

Ünlü fenomen Danla Bilic yaptırdığı estetikleri sıraladı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!