Ünlü Hollywood oyuncusu Christian Oliver ve iki kızı, uçak kazasında hayatlarını kaybetti!

Dünyaca ünlü Hollywood aktörü Christian Oliver ve iki genç kızı, Karayipler'de meydana gelen trajik bir uçak kazasında yaşamını yitirdi. Büyük bir yasa boğulan film endüstrisi, usta oyuncu ve sevgili kızları için duygusal sözler paylaştı. #ChristianOliver #Hollywood #TragikKaza

hollywood oyuncusu c
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karayip’te perşembe günü düşen uçak kazasında hayatını kaybedenler arasında Hollywood oyuncusu Christian Oliver ve iki kızının olduğu tespit edildi. Christian Oliver, George Clooney ve Tom Cruise gibi önemli oyuncularla birlikte birçok filmde rol almıştı.

Geçtiğimiz Perşembe günü Karayipler’deki bir uçak kazası, Hollywood’un sevilen yüzlerinden birini ve iki genç kızı aramızdan aldı. Üzücü olayda, dünyaca ünlü aktör Christian Oliver ve iki kızının hayatını kaybetmesi tüm dünyada yankı uyandırdı. Kendilerini tatil için Güney Karayip adalarından biri olan Bequia Adası’na yönlendiren uçuş, ne yazık ki trajediyle sonlandı.

Karayipler açıklarında denize düşen küçük uçakta, aktörle birlikte adanın yerlisi pilot Robert Sachs’ın da hayatını kaybettiği biliniyor. Christian Klepser takma adını kullanan Oliver’ın, bu trajik olayın kurbanları arasında olduğu daha sonra belirlendi.

Film dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Oliver’ın yitirilmesi, Hollywood’u yasa boğdu. Üzüpçü haber üzerine oyuncu Bain Ling ve yönetmen Nick Lyon, meslektaşlarının ve onun sevgili kızlarının ardından duygusal mesajlar paylaştılar.

Christian Oliver, 3 Mart 1972’de Almanya’da dünyaya gelmişti. Sinema kariyeri boyunca Cate Blanchett ve George Clooney ile ‘The Good German’ ve Tom Cruise ile ‘Valkyrie’ gibi önemli yapımılarda boy göstermişti. Aynı zamanda birçok film ve dizide seslendirme sanatçılığı yapan Oliver, sadık hayran kitleleri ve sinema dünyasında derin izler bırakmış biriydi.

Ünlü Hollywood oyuncusu Christian Oliver ve iki kızı, uçak kazasında hayatlarını kaybetti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!