Ünlü isimler depremzedelere moral vermek için bölgeyi ziyaret etti

Ünlü isimler, depremzedelere moral vermek için bölgeyi ziyaret etti. Bu ziyaretlerde sanatçılardan umut ve sevgi dolu anlar yaşandı. #deprem #moral #umut

unlu isimler depremz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü isimler karşılaştıkları deprem felaketinin birinci yıl dönümünde depremzedelere moral vermek ve destek olmak için bölgeyi ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleşen bu ziyaretlerde, sanat ve TV camiasından birçok sevilen isim depremzedelere umut ve sevgi getirdi.

11 ilimizde meydana gelen büyük depremden tam bir yıl geçti. Bu süre boyunca Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, depremzedelerin yanında olmaya devam etti. Birinci yıl döneminde de ünlü isimlerin desteğiyle moral ve umut veren ziyaretler gerçekleştirildi. Züleyha Ortak, Melike Öcalan, Suna Aydın, Mustafa Gökay Ferah, Naz Şimşek ve Serkan & Ebru Çağrı gibi ünlü isimler, Antep – Nurdağı ve Maraş – ŞekerIba ilçelerindeki konteyner kentleri ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında depremzedelere ikramlar yapıldı, onlarla sohbet edildi ve kahve içildi. Bu ziyaretlerde amaç, depremzedelerin moralini yükseltmek ve onlara sevgi, destek ve umut vermekti. Hem Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ses sanatçısı hem de TRT müzik programcısı olan Züleyha Ortak, “Depremin birinci yıl dönümü dolayısıyla geldik.

Onlar bizi görünce o kadar mutlu oluyorlar ki bugün de çok eğlendik. Birlikte şarkılar söyledik. Mustafa Gökay Ferah, onlara tulum çaldı ve biz de hediyelerimizi teslim ettik. Aslında acıları hala taze ama onların yüzünü güldürünce biz de mutlu oluyoruz. Bizim bir gönül bağımız oldu.” dedi.

Bu ziyaretlerde klarnet virtüözü ve televizyoncu Serkan Çağrı, çocuklara ve ailelere motivasyon vermeye çalıştıklarını ve müzikle onların acılarını dindirmeye çalıştıklarını söyledi. Mustafa Gökay Ferah ise çocuklara tulum çalarken eğlenceli anlar yaşattı. Aynı zamanda oyuncu olan Melike Öcalan, depremzedelerin morallerinin yükseldiğini ve geleceğe umutla baktıklarını gözlemlediğini belirtti.

Bu ziyaretlerin amacı, depremzedelerin yaralarını sarmak ve onlara moral vermekti. Ünlü isimlerin desteğiyle gerçekleşen bu ziyaretler, depremzedelerin yüzünü güldürdü ve onlara umut verdi.

Ünlü isimler depremzedelere moral vermek için bölgeyi ziyaret etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!