Ünlü model Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirdi!

Ünlü model Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirerek formda vücuda sahip olmanın sırrını açıkladı. Gluten, lektin, kuruyemiş, meyve ve süt ürünleri gibi besinleri hayatından çıkaran Şıkel, abur cubura da veda etti. 2 aydır bu beslenme düzenini sürdüren Şıkel, kendini daha iyi hissettiğini ve şişkinlik sorununun da geçtiğini belirtti. Sağlıklı yaşama dikkat çeken Şıkel, takipçilerine ilham kaynağı oluyor. #ÇağlaŞıkel #beslenmealışkanlığı #sağlıklıyaşam

unlu model cagla sik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl avukat Naim Gönenli ile yaşadığı aşkı gözler önüne seren ünlü sunucu, oyuncu ve model Çağla Şıkel, ilişkisini ani bir kararla sonlandırmıştı. Şıkel, ilişkisinin bittiğini doğrulayarak, “evet ayrıldık, haberler doğru. Ortak aldığımız bir karardı, öyle gerekti” açıklamasında bulunmuştu.

Çağla Şıkel, takipçilerinin sorularını yanıtlarken “neden yaşlanmıyorsun” sorusuyla da karşılaşmıştı. Güzel model, yaşlanmanın kaçınılmaz olduğunu kabul ettiğini ancak sağlığına iyi geldiğini düşündüğü şeyleri çoğaltarak ilerlediğini belirtmişti. Beslenme alışkanları konusunda da açıklama yapan Şıkel, “Sıfır gluten, sıfır lektin, sıfır kuruyemiş, sıfır meyve ve süt ürünü. Abur cuburu da bıraktım. 2 aydır böyle. Hiç zorlanmadım. Şişkinlik kalmadı. Kendimi daha iyi hissediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

çağla şikel

Çağla Şıkel’in yeni beslenme alışkanlarıyla formda vücuduna kavuştuğunu ve daha iyi hissettiğini açıklaması, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda bir ilham kaynağı olabilir. Moda ve güzellik alanında güçlü bir figür olan Şıkel, sadece dış görünüşüne değil sağlığına da önem vererek herkesin takip etmesi gereken bir örnek olmuştur.

Ünlü model Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!