Ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin eski fotoğraflarını görenler “Ey estetik sen nelere kadirsin” diyoe…

unlu psikolog esra e
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya üzerinde sürekli aktif olmasıyla tanınan ve halkın kendisine yönelttiği soruları cevaplaması ile tanınam popüler psikolog Esra Ezmeci, resmedilmiş halinin estetik ameliyatların öncesi ve sonrası şeklinde yayınlanmasıyla adeta dudakları uçuklatan bir etki yarattı.

Ülkemizin sıkı takip edilen televizyon kanalı Beyaz TV’de “Esra Ezmeci ile Yeni Baştan” isimli sabah kuşağı programına ev sahipliği yaparak halk arasında daha fazla konuşulur hale gelen Ezmeci’nin güzelliğinin estetik operasyonlar sonucunda elde edildiği konusu, belki de pek çok kişi tarafından bilinmekteydi. Ancak, eski fotoğraflarının dikkat çekici bir biçimde gündeme getirilmesi takipçilerini hayrete düşürmüştür.

Estetik ameliyatların ne kadar dönüştürücü bir etkisi olabileceğini kanıtlayan bu fotoğraflar, Esma Ezmeci‘nin eski eşi ile birlikte çekildiği dönemlere ait ve onun geçmiş hali, bugün karşılaştığımız Esra Hanım’ın oldukça farklı. Bu çarpıcı dönüşüm, estetik ameliyatların insan üzerindeki etkisinin ne derece büyük olduğunu ortaya koymaktadır.

İşte karşınızda, dikkat çekici bir dönüşüm yaşamış olan ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin eski hali…

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin eski fotoğraflarını görenler “Ey estetik sen nelere kadirsin” diyoe…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!