Ünlü sanatçı Candan Ercetin Sandık Kurulu Üyesi oldu

Türk müzik dünyasının etkileyici sesi Candan Erçetin, bu sefer sandık başında göz doldurdu. Yerel seçimler sırasında Sandık Kurulu Üyesi olarak görev yapan Erçetin, seçmenleri şaşırttı. #CandanErçetin #YerelSeçimler #SandıkKuruluÜyesi

unlu sanatci candan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seslendirdiği şarkılar ve özgün yorumuyla yıllardır Türk müzik sektöründe etkileyici bir konumda bulunan Candan Erçetin, bu sefer de siyasi sahnede boy göstermeye karar verdi. Kendisini yerel seçim sürecinde Sandık Kurulu Üyesi olarak görevlendirilen Erçetin’i, oy verme işlemini gerçekleştirmek için gelen vatandaşlar büyük bir şaşkınlıkla karşıladılar. Erçetin, Beşiktaş Lütfi Banat Ortaokulu’ndaki sandık başında kameralara yansıdı.

unlu sanatci candan

Ülkenin en büyük metropolü İstanbul, yerel seçimler için saat 08.00’den itibaren sandık başına gitti. Her seçim bölgesinde dört ayrı oy pusulasının bulunmasından dolayı, halkın oy kullanmak için belirli bir süre beklemesi gerekti, bu da sandık bölgelerinde alışıldığından daha yoğun bir kalabalık oluşturdu.

unlu sanatci candan 1


Ünlü sanatçı Candan Ercetin Sandık Kurulu Üyesi oldu
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!