Ünlü şarkıcı Ariana Grande’nin evine 92 kez giren sapık, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Global pop yıldızı #ArianaGrande'nin evi ürkütücü bir sapık fan tarafından 92 kez ihlal edildi. Sapık fan 3 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. #fantrouble #stalkerissues

unlu sarkici ariana
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya çapında popülerliğiyle bilinen ve hit şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden Ariana Grande‘nin evi, sapık bir hayranı tarafından tam 92 kez ihlal edildi. Şarkıcıya karşı uygunsuz eylemlerde bulunan bu sapık, 3 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Ariana Grande’nin sapık hayranları, ünlü pop yıldızının huzurunu kaçırmaya devam ediyor. Geçmişte de Grande’nin evine bıçakla giren ve ünlü popstarı ölümle tehdit eden bir kişi, 5 yılık uzaklaştırma kararına rağmen yine Grande’nin evine izinsiz giriş yaptı ve tutuklandı.

Durum son dönemlerde daha da ciddi hale gelmiş olup, Grande’nin evine bu sefer 92 defa sızan sapık hayran, bir kez daha tutuklandı ve 3 yıl 8 ay hapis cezasına mahkum edildi.

Ünlü popstarın hayatı, bu tür rahatsız edici ve potansiyel olarak tehlikeli olaylardan dolayı ciddi bir şekilde etkilenmiş durumda. Fans situation brings a whole new level of concerns to the life of Ariana Grande, adding more distress to her already busy schedule.

Grande’nin korkunç tecrübesi, ünlülerin ve kamuoyunun gözlerini fanların ve ünlüleri taciz etme yeteneğine çevirerek, bu tür olayların önlemek için neler yapılabileceği üzerinde ciddi düşüncelere yol açıyor.

Ünlü şarkıcı Ariana Grande’nin evine 92 kez giren sapık, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!