Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’dan İBB adayı Murat Kurum’a “Hayırlı olsun” mesajı!

Ünlü müzik sanatçısı Sinan Akçıl, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Murat Kurum'u tebrik etti. Akçıl, Kurum'a olan desteğini halkının gençlik ve güven duygusunu hissetmesi hakkındaki umutlarıyla dile getirdi. #SinanAkçıl #MuratKurum #İBB

unlu sarkici sinan a
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinan Akçıl, İstanbul Büyükşehir Belediyesi için aday gösterilen Murat Kurum ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Murat Kurum’un resmi adaylığının duyurulmasının hemen ardından Akçıl “Hayırlı olsun” mesajı yayınladı.

AK Parti, Türkiye’nin kalbinin attığı yer olan İstanbul’un yeni lideri olacak kişiyi açıkladı: Eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum. Kararı duyanlar arasında popüler müzik sanatçısı Sinan Akçıl da vardı ve Kurum’u desteklemek için bir fotoğraf yayınladı. Kendisi Kurum ile geçen gece bir araya geldiklerini bildirerek, yaşanan yoğun ilgiye dikkat çekti.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum’un kim olacağını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “İstanbul Muradına Kavuşacak” sözleriyle duyurdu. Bu haber, beklenmedik bir destekçi olan Sinan Akçıl’ın dikkatini çekti. Ünlü müzik sanatçısı, Kurum’un adaylığının duyurulmasının ardından halkı etkileyen bir açıklamada bulundu.

Akçıl, dün akşam Kurum ile bir toplantıda buluştukları ve toplantının ardından sevinçle “Çevremde de, dinleyici kitlemde de bir çok kişiyi “gençlik ve güven” duygusu heyecanlandırıyor, dün akşam İstanbul’un geleceğine gülümseyerek ve umutla baktığımız bir an. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Sinan Akçıl diğer birçok İstanbullu gibi Kurum’un İstanbul Belediye Başkanı olması konusunda umutlu olduğunu ifade etti ve onu tebrik etti. Bu dostane mesajı ve Kurum’a olan desteğiyle, İstanbul’un geleceğine olan inancını göstermiş oldu.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’dan İBB adayı Murat Kurum’a “Hayırlı olsun” mesajı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!