Volkan Konak, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan suç duyurusuna çok konuşulacak bir yanıtla cevap verdi…

Ünlü sanatçı Volkan Konak, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın suç duyurusuna yanıt verdi: "Benim ülkem, kimsenin cüzdanına veya makam arabasının bagajına sığmayacak kadar büyük ve kıymetlidir." #VolkanKonak #DiyanetİşleriBaşkanlığı #SuçDuyurusu

diyanet in suc duyur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan suç duyurusu için ünlü sanatçı Volkan Konak çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu. Konak; “Herkes haddini bilecek. Benim ülkem, kimsenin cüzdanına veya makam arabasının bagajına sığmayacak kadar büyük ve kıymetlidir.” dedi.

Konak, daha önce “Atatürk’ün kurduğu Diyanetin koltuğunu işgal eden zat; dini, eğlence ve turizm alanında çalışan ve bu sektörlerin vergisinden maaş almayı içine sindirmek ancak sizin gibi bezirgan saltanatı süren kişilere yakışır. Bu akşam maaş ve ödeneklerinize katkı olması için bir kadeh de sizler için içiyorum. Lütfen kabul buyurunuz.” demişti .

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Ali Erbaş ve kuruma karşı olan bu açıklama nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu. Diyanet’den yapılan açıklamada, Konak’ın sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımın, Başkanlık ve Başkan Ali Erbaş’ı zan altında bırakarak kişilik haklarına zarar verdiği belirtildi.

Suç duyurusunun ardından Volkan Konak yeniden açıklama yaptı. Konak, “Herkes haddini bilecek. Benim ülkem kimsenin cüzdanına veya makam arabasının bagajına sığmayacak kadar büyük ve kıymetlidir. Dürüst, onurlu, cesur ve uygar insanlara selam olsun” ifadelerini kullandı.

Volkan Konak, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan suç duyurusuna çok konuşulacak bir yanıtla cevap verdi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!