Wilma Elles, “Kimseye güvenmeyin” diyerek dolandırıcılara karşı herkesi uyardı

Ünlü oyuncu Wilma Elles, vatandaşları dolandırıcılığa karşı uyardı: "Özellikle telefon dolandırıcılığına dikkat edin. Kimseye çok fazla güvenmeyin." #WilmaElles #DolandırıcılıkUyarısı #TelefonDolandırıcıları

wilma elles kimsey
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wilma Elles, tanınmış dizi ve sinema oyuncusu olarak son zamanlarda sıkça rastlanan bir soruna dikkat çekti: dolandırıcılık. Özellikle telefonda gerçekleştirilen sahtekarlıkları gündeme getiren Elles, Haberler.com ile yaptığı sohbette çarpıcı uyarılar yaparak vatandaşları, dolandırıcılığa karşı uyanık olmaya teşvik etti.

wilma elles kimsey 3

Güvenilirlik konusuna özellikle eğilen Elles, kamuoyuna “Kimseye büyük bir güven duymayın, her zaman dikkatli olun.” şeklinde talimatlar verdi. Bu tür olumsuzlukların artarak devam ettiğini belirten Elles, “Özellikle telefonda meydana gelen dolandırıcılığa karşı dikkatli olmanız gerekir.” dedi. Oyuncu, her vatandaşın bu tür işlemler karşısında dikkatli olması ve tüketicinin her zaman korunması gerektiğini vurgulayan bir açıklama yaptı.

wilma elles kimsey 4

Elles, “Tüketici, her zaman haklarını sonuna kadar savunmak ve korunmak zorunda.” ifadesini kullandı ve aynı zamanda tüketicilerin haklarının her zaman öncelikli olduğunu da vurguladı.

wilma elles kimsey 5

Elles, sosyal medya platformları aracılığıyla da bu konuda sürekli uyarılar yapıyor. Göstermiş olduğu bu duyarlı tavrıyla, dolandırıcılık mağdurları arasına yeni isimler eklenmesini önleme niyetinde olduğunu belirtti.

Wilma Elles, “Kimseye güvenmeyin” diyerek dolandırıcılara karşı herkesi uyardı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!