Yabani 21. bölüm de neler olacak? Serhan ve Şebnem cinayet zanlısı!

Yabani 21. bölüm de neler olacak? İşte detaylar... Rüya'nın annesinin cinayet şüphelisi olarak tutuklanması, Soysalan ailesini altüst eder. Serhan ve Şebnem'in ortaya çıkan gerçeklerle yüzleşmeleri, büyük bir savaşın başlangıcını işaret eder. Rüya ise ailesini koruma adına Yaman'la amansız bir mücadeleye girer. Bu çalkantılı dönemde, herkes kendi geçmişiyle yüzleşirken, gerçekler açığa çıkıp adalet sağlanabilecek mi? #Yabani #SerhanveŞebnem #Gerilim

yabani serhan ve
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yabani 21. bölüm de neler olacak? Yaman, Eşref’in katillerinin Serhan ve Şebnem olduğunu kesin olarak belirlemiş ve ikisini köşeye sıkıştırmıştır. Bu bilgi, anma töreninde duyulduktan sonra büyük bir şok etkisi yaratır ve Soysalan ailesi için adeta bir bomba gibidir.

Rüya ise en çok etkilenenler arasında yer alır. Yaman’ın annesinden şüphelenmesi, ikisi için geri dönüşü olmayan bir yolun başlangıcıdır. Neslihan için ise yıllardır en yakınında tuttuğu iki kişinin babasının cinayetiyle şüpheli olarak Emniyet’e alınmaları son derece yıkıcı bir durumdur.

Bu sırada, kendisine güvenli bir liman arayan Güven’in eşi Özge, gerçeklerle yüzleşir. Yaman’ı tanımak ve onun içine düştüğü tehlikeli durumu anlamak isteyen Özge, hayatlarına hızlı bir giriş yapar.

yabani 21 bolum fragmani

Rüya, annesinin cinayet şüphelisi olarak tutuklanmasıyla büyük bir sarsıntı yaşar. Babası Metin’den daha da acı bazı gerçekleri öğrenir. Şebnem ve Serhan, suçu Metin’e atmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Rüya ise geriye kalan ailesini korumak adına Yaman’a bile meydan okuyarak mücadele etmeye karar verir. Ancak, bu mücadelede attığı her adımın incecik bir ip üzerinde olduğunu bilmeden ilerlerken, Yaman ise ne olursa olsun Rüya’dan vazgeçmeyeceğine kararlıdır.

Yabani 21. bölüm fragmanı

Dizinin 21. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yabani 21. bölüm fragmanı

Yabani 21. bölüm de neler olacak? Serhan ve Şebnem cinayet zanlısı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!