Yabani 29. bölümde neler olacak? Elif’in elindeki koz kiminin kurtuluşu, kiminin de kabusu!

Elif, Yaman ve arkadaşlarının karşı karşıya kaldığı tehlikelerle dolu dönemde büyük bir sınav veriyor. Aşk, güven ve ihanetin kesiştiği bu karmaşık hikayeyi izlemek için nefesler tutuluyor! #Elif #Yaman #AşkVeGüven #Dizi #HeyecanBaşlıyor

yabani elif in el
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yabani 29. bölümde neler olacak? Yıllar önce köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun hikayesini konu alan Yabani dizisi, 2 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de 29. bölümüyle Now TV’de izleyicilerle buluşuyor.

Elif, Yaman’a ve çevresine polis refleksiyle yaklaşırken, Rüya’ya güvenmeyen tutumu arkadaşlık ilişkilerini sarsar. Elif’in elindeki önemli bilgiler, kimin kurtuluşu kimin kabusu olacağının belirleyicisi olacaktır. Neslihan’ın Güven ile Serhan arasında sıkışıp kaldığı zorlu durum, yeni birtakım gerilimlerin fitilini ateşler.

Yabani 29. bölüm

Serhan’ın olayları kontrol altında tutmak için yaptığı hamleler, herkesi şaşırtacak bir sonuca yol açabilir. Olayların merkezinde kendini bulan Tolga ise Yaman’ın yardım elini uzatmasıyla babasının karanlık mirasından kurtulmaya çalışırken, gençler eğlenceli bir etkinlik düzenlemeye koyulurlar.

Aşk, ölüm ve sırların iç içe geçtiği bu karmaşık dünyada herkes, alacağı kararlarla kendi kaderini belirlemek zorunda kalacaktır.

Yabani 29. bölüm fragman

Dizinin 29. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yabani 29. bölüm fragman izle.

YouTube video

Yabani 29. bölümde neler olacak? Elif’in elindeki koz kiminin kurtuluşu, kiminin de kabusu!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!