yagmur ayaz karadag

Yağmur Ayaz, Karadağ’lı Olacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Karadağ’ın doğal güzellikleriyle büyülenen genç model Yağmur Ayaz, Karadağ’da bir oturum alarak bu ülkeye olan hayranlığını bir kez daha gösterdi. Önümüzdeki hafta İzmir Wedding Show’da tam 20 defilede boy gösterecek olan güzel model, Karadağ’a olan sevgisini iş hayatına da yansıtmaya karar verdi. Yılın yarısını bu büyüleyici ülkede geçirmeyi planlayan Ayaz, hem iş hem de kişisel gezilerini de bu sürede gerçekleştirecek.

Yoğun bir defile maratonu öncesinde olan Yağmur Ayaz, tüm enerjisini ve şıklığını sergileyeceği İzmir Wedding Show için heyecanla hazırlıklarını sürdürüyor. Ancak defilelerin ardından planladığı uzun yurtdışı turu için de kararlılıkla adımlarını atıyor. Ayaz, bu süreçte işlerini tamamen bırakmayacağını belirtiyor ancak daha az projede yer alarak daha esnek bir çalışma düzeni oluşturmayı hedefliyor.

Güzelliği ve başarısıyla adından söz ettiren genç model, “Çok yoğun çalışıyorum ve aynı zamanda doktora yapıyorum. Bu benim için oldukça yorucu bir dönem. Modelliği tamamen bırakmıyorum ancak tempoyu biraz düşürmeyi düşünüyorum. Bu süreçte işlerden ziyade doktora çalışmalarıma daha fazla odaklanmayı hedefliyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu. Hem meslek hayatını sürdürmek hem de akademik kariyerine devam etmek konusunda kararlı olan Yağmur Ayaz, aynı zamanda dünya üzerindeki güzellikleri keşfetmek için de zaman ayıracak.

Yağmur Ayaz, Karadağ’lı Olacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!