Yalan Dünya’nın Tülay’ı İrem Sak’tan pavyon yorumu: “Pavyonlar hep aynı”

İrem Sak, Yalan Dünya dizisindeki 'Tülay Ünlü' karakteriyle pavyonların değişmeyen yapısına dikkat çekti. İrem Sak, pavyonların her zaman aynı olduğunu ve tepkilerin değiştiğini belirtirken, zamanın değişmesiyle birlikte pavyonlara yönelik tepkilerin artabileceğini düşündüğünü söyledi. #YalanDünya #İremSak #Pavyonlar

yalan dunya nin tula
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranların daha yayınlanmadan gündem olan dizi İnci Taneleri’yle başlayan ‘pavyon’ tartışması, hız kesmeden devam ediyor. Bu konuda ünlüler de gerek sosyal medyada gerek davetlerde fikirlerini açıklıyor. Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği ‘Tülay Ünlü’ karakteriyle hafızalarımıza kazınan İrem Sak da bu konu hakkında konuştu.

irem sak

İrem Sak, “Pavyon hep vardı bizim Yalan Dünya… Sanırım birazcık ülke değişti, yorumlar değişti yoksa pavyon hep aynıydı.

O dönem de aynıydı, ben 10 yaşındayken de aynıydı, bence biraz tepkiler değişti yoksa pavyon pavyondu.

Biz komedi olarak değindik ama dediğim gibi insanların yaklaşımları değişti. Ben şu an zamanda bizim de tepki göreceğimizi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Yalan Dünya’nın Tülay’ı İrem Sak’tan pavyon yorumu: “Pavyonlar hep aynı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!