Yalı Çapkını 51.bölüme damga vuran sahne: Yaşadıklarını anlatan Seyran’ın itirafları izleyicilerden tam not aldı!

yali capkini na damg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar ve Diren Polatoğulları’nın başarıyla rol aldığı Yalı Çapkını‘nın son bölümünde sergilenen dramatik sahneler izleyicilerin kalbini fethetti. Seyran karakterinin kendi yaşam öyküsünü anlattığı anlar bir kez daha kadına yönelik şiddet ve baskı mağdurlarının sesi oldu.

Dizi, Seyran’ın bir canlı yayın programına çıktığı ve orada içinde kaldığı tuzağı ifşa ettiği bir sahne ile izleyiciyi adeta ekran başına kitledi. Kendisini rızası olmadan zorla Ferit’le evlenmeye iten babasının ve ailenin çirkin tavırları, Seyran’ın direnişi ve gerçekleri anlatması ile dramatik bir dönüm noktası yaşandı.

Seyran’ın izleyenlere şöyle söylediği dramatik bir konuşma: “Birçoğumuz benim peşinde olduğu bir peri masalı yaşadığını düşündü, ancak durum hiç bu şekilde olmadı. Babam beni zorla dayak attı ve beni evlendi. Halis Korhan, bu evlilik kurbanının bir numaralı sorumlusudur.

Ailesi bir dizi yardımcı görevlisi tarafından alınmak istenmeye uygun bir gelin adayan bir adam seçmek için bir hamam topladı. Birçokları beni mal olarak seçti, önce ablamı seçtiler. Sonra oğulları beni istedikleri için zorla evlendim. Babam beni para karşılığında sattı. Bu ülkede yapılan her evlilik ve atılan her imza hiçbir zaman tamamen rızaya dayalı değildir. Sizin için ekonomik özgürlüğünüz yoksa ve gitmek için bir yere sahip değilseniz, hayat sizi o kadar korkutuyor ki…

Yalı Çapkını dizisinde Seyran’ın duygusal itirafı, sosyal medya kullananlar tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu’nun etkileyici performansı ve sahnenin güçlü senaryosu takdir topladı. İzleyicilerden “Bütün mazlumların sesi oldun”, “Ağlamaktan içim çıktı” ve “Replikler çok iyi, gerçek hayatı yansıtan cümleler” gibi yorumlar yağdı.

Yalı Çapkını 51.bölüme damga vuran sahneleri aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Seyran’ın Herkesi Derinden Sarsan Konuşması

YouTube video
Yalı Çapkını 51.bölüme damga vuran sahne: Yaşadıklarını anlatan Seyran’ın itirafları izleyicilerden tam not aldı!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!