Yalı Çapkını’nın Kazım Ağa’sı Diren Polatoğulları bakın kiminle evli! İlk kez paylaştı…

yali capkini nin kaz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV’nin en fazla izlenen dizilerinden biri olan “Yalı Çapkını”nın dikkat çeken karakterlerinden Kazım Ağa, Diren Polatoğulları tarafından canlandırılıyor. Polatoğulları, dizideki gaddar baba karakteriyle beğeni toplayarak “bilesin” repliğiyle adeta izleyicilerin hafızasına kazınıyor.kazım ağa

Yeni projelere olan ilgisinin yanı sıra oynadığı rollerle Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Karadayı, Son, Eski Hikaye, Kaçak, Şevkat Yerimdar, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf gibi sektörün öne çıkan çalışmalarında yer almış olan 43 yaşındaki Polatoğulları, özellikle özel hayatıyla merak uyandırıyor.

Dikkatleri üzerinde toplayan Diren Polatoğulları’nın özel hayatıyla alakalı meraklıları fazlasıyla merak eden ayrıntılardan birisi ise evli olup olmamasıydı. Bu konuya açıklık getiren Polatoğulları, sosyal medya hesabında ailesiyle ilk kez bir fotoğraf paylaştı.kazım ağa

Hayatını ailesiyle çok daha özelden yaşayan Diren Polatoğulları‘nın evli olduğu ve bir çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı. Kazım Ağa karakterini canlandıran Diren Polatoğulları, sosyal medya hesabından bir aile fotoğrafı paylaşarak tüm merakları gidermiş oldu.

Yalı Çapkını’nın Kazım Ağa’sı Diren Polatoğulları bakın kiminle evli! İlk kez paylaştı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!