Yalı Çapkını’nın yıldızı Ersin Arıcı’nın yıllar önceki hali şok etti!

Yalı Çapkını'nın sevilen oyuncusu Ersin Arıcı, geçmişte ağda yaptırdığı anıyla gündeme geldi. Ünlü oyuncunun bu neşeli ve sıradışı hikayesi, izleyicilerin ilgisini çekti. #YalıÇapkını #ErsinArıcı #Ağdagörenlersesçalılageldi

yali capkini nin yi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Yalı Çapkını’ adlı projede izleyicilerden övgü dolu eleştiriler alan Ersin Arıcı‘nın geçmişte ki görüntüsü görenleri şaşırtıyor. Ekrandaki Abidin rolüyle özellikle genç izleyicilerin kalbini fetheden Arıcı, bu kez çok farklı bir anıyla gündeme geldi.

yali capkini nin yi

Hem sesi hem de oyunculuğu ile tanınan Arıcı, geçmişte bir programda ‘Urfalıyam Ezelden’ adlı türküyü canlı olarak söylerken ağda yaptırdığı görüntüler şaşkınlıkla karşılandı. Bu olay, Arıcı’nın açıksözlü kişiliğinin ve neşeli ruh halinin bir başka göstergesi olarak değerlendirildi.

Arıcı’nın ağda yaptırdığı anlar, sıradışı ve komik bir yaklaşım olarak kabul edildi ve severlerinin ilgisini çekti. Hem müziğe hem de oyunculuğa olan yeteneğini birleştiren Arıcı’nın bu ilginç hikayesi, hayranlarına sanatçının esprili yanını bir kez daha göstermiş oldu.

ersin arici eski hali

Geçmişte olduğu gibi bugün de izleyicilerine keyifli anılar yaşatan ‘Yalı Çapkını’nın başarılı yıldızı Ersin Arıcı, sanatsal yeteneği ve kişisel özellikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

ErsiN Arıcı’nın 10 yıl önceki bu anısını izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Ersin Arıcı Urfalıyam Ezelden türküsü Yılbaşı Proğramı Kahkaha Tufanı!

Yalı Çapkını’nın yıldızı Ersin Arıcı’nın yıllar önceki hali şok etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!