Yasemin Özilhan’ın o hallerine hem eleştiri hem de beğeni yağdı…

Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabında ev halini paylaştı. Özilhan'ın kendi bakımını yapması ve pizza yapması takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Paylaşımlar kimi kullanıcılar tarafından olumlu bulunurken kimi kullanıcılar ise eleştiri yağdırdı. #YaseminÖzilhan #EvHali #SosyalMedya

doktorlar in ela si
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Doktorlar” isimli dizi de Ela rolü ile seyircinin dikkatini çeken Yasemin Özilhan, sosyal medyada aktif bir şekilde varlığını sürdürüyor. Sosyal medya paylaşımlarında tarzını ve özgün stilini sergileyen Özilhan, bu kez kullanıcılarla evde geçirdiği sıradan bir günü paylaştı.

Hafta sonunu aile bireyleri ile birlikte huzurlu bir şekilde evde geçiren Yasemin Özilhan, boş zamanlarını nasıl değerlendirdiğini gösterdi. İlk olarak kendi bakımını yapan ardından mutfakta pizza yapımına yönelen Özilhan’ın aktif bir günü vardı.Günün sonunda Özilhan, sosyal medya hesabı üzerinden aktivitelerini paylaştı. Öncelikle pizza yapmak için hamur yoğurdu ve sonrasında pişirip süslemeler yaparak yapıtını tamamladı. Ardından ise gözlere özel maske uygulayarak dinlenmeye çekildi.

Yasemin Özilhan‘ın bu doğal ve sıradan halleri takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Kimi kullanıcıların özilhan’ı beğenirken, kimi kullanıcılarsa eleştirilerde bulundu.

Yasemin Özilhan’ın o hallerine hem eleştiri hem de beğeni yağdı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!