Yasemin Şefkatli’den güzel haber: Ameliyat olan oğlunun son durumunu açıkladı

Yasemin Şefkatli, İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile evlendikten sonra ikiz bebeklere hamile kaldı. İbrahim Ayel'in kalbindeki bir sorun nedeniyle ameliyatı gereken Yasemin Şefkatli, oğlunun durumuyla ilgili güzel bir açıklama yaptı. Bebeğin her şey yolunda olduğu ve evine dönmesine az kaldığı belirtildi. Bu sevindirici haberi, Yasemin Şefkatli takipçileri sevinçle karşıladı. #YaseminŞefkatli #İdoTatlıses #Sağlık

yasemin sefkatli den
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasemin Şefkatli, ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evlendikten sonra ikiz bebeklere hamile kaldı. Ancak, bebeklerden biri olan İbrahim Ayel’in kalbindeki bir sorun nedeniyle ameliyat geçirmesi gerekti. Yasemin Şefkatli, oğlu Ayel’in son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tünaydın. Emirikoy’la Ayel’i bekliyoruz. Siz ne yapıyorsunuz?” notunu paylaştı. Bu paylaşımıyla birlikte takipçilerinden yoğun bir ilgi gören Şefkatli, daha sonra oğlunun durumuyla ilgili sorulara cevap verdi. Yaptığı açıklamada, “Ayel’i merak edip yazan çok kişi var. Çok şanslı bu bebiş hem de çok güçlü. Her şey yolunda ve evine gelmesine az kaldı” şeklinde konuştu.

yasemin sefkatli den 2

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, oğulları Ayel’in sağlık sorununu başarılı bir şekilde atlatması için dua ediyor ve ona en iyi şekilde bakmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sosyal medya kullanıcıları ise Şefkatli’nin açıklamasına sevinçle yanıt vererek aileye destek mesajları gönderiyor.

yasemin sefkatli den 1

Yasemin Şefkatli’nin oğlu Ayel’in ameliyatından sonra sağlığına kavuşması ve evine dönmesi, ailenin büyük mutluluğuyla karşılanacak. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti, bu zorlu süreci birlikte atlatmak için birbirlerine destek olmaya devam edecek.

Yasemin Şefkatli’den güzel haber: Ameliyat olan oğlunun son durumunu açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!