Yasmin Erbil’den açık ve net İtiraflar; “Babamdan yaram var”

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil'in yaşam tarzından rahatsız olduğunu belirtti. Babasının genç kadınlarla olan birliktelikleri hakkında "Bu durum beni derinden yaralıyor ve aşabileceğimi sanmıyorum." dedi. Ayrıca, Yasmin "Babam gibi kişilere asla ilgi duymam." diyerek duruşunu net bir şekilde ortaya koydu. #yasminerbill, #mehmetalierbill, #oyalamacalar

yasmin erbil bab
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasmin Erbil, Oya Çınar’ın ‘Oyalamacalar’ adlı Youtube programında bir konuk olarak yer aldı. Programda Yasmin’in babası, Mehmet Ali Erbil ile olan ilişkisi ve babasının aşk hayatı hakkında yapmış olduğu açıklamalar, herkesin dikkatini çekti. Mehmet Ali Erbil, sık sık genç kadınlarla yaşadığı aşk ilişkileri ve yaptığı çarpıcı açıklamalarla magazin gündemine damgasını vururken, bu durum kızı Yasmin’i de eleştirilerin odağı haline getirdi.

Yasmin, babasının aşk hayatından rahatsız olduğunu belirtti ve açıkça, “Babam ne yazık ki hiç babalık görevini yerine getirmedi.” ifadesini kullandı. Programın ilerleyen dakikalarında Yasmin Erbil’in babası hakkındaki sözleri dikkat çekti.

“Babamdan Yaram var” sözlerini kullanan Yasmin, “Babam’ın annesinden aldığı yaralar var ve benim de babam’dan aldığım derin yaralar mevcut. Bu yaraların zaman ile iyileşmeyeceğini de çok iyi biliyorum.

Ayrıca babamın sürekli olarak genç kadınlar, genç kızlarla olması beni derinden yaralıyor. Kendi yaşlarındaki kadınlarla birliktelik yaşaması beni mutlu ederdi.” dedi.

Oya Çınar tarafından yöneltilen ‘Tam olarak ne sizi rahatsız ediyor?’ sorusuna Erbil, “Bazen babamın yanında benim yaşımdaki ya da benden daha genç kızları gördüğümde çok rahatsız oluyorum. Artık 27 yaşındayım ve 25 yaşında bir kızın babam ile olduğunu duyduğumda oldukça rahatsız hissediyorum.” cevabını verdi.

Yasmin Erbil, ayrıca “Babamın karakterine sahip kişilere ilgi duymam. Bu tarz kişilere olabildiğince uzak dururum.” ifadesini de dile getirdi.

Yasmin Erbil’den açık ve net İtiraflar; “Babamdan yaram var”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!