Yeni Fotoğraflarını Kızı Melisa ile Paylaştı: Fenomen Şeyma Subaşı Yine Gündemde!

Ünlü Fenomen Şeyma Subaşı, Kızı Melisa ile çekilen yeni pozlarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Farklı tarzı ile adından söz ettiren Subaşı, sosyal medya gündemine oturdu. #SeymaSubasi #Fenomen #SosyalMedyaGündemi

seyma subasi son poz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, son zamanlarda oldukça iddialı ve cesur pozlarıyla takipçilerini şaşırtmayı sürdürüyor. Kızı Melisa’yla birlikte çekilen yeni pozlarıyla adından söz ettiren Subaşı, bu kez oldukça farklı bir tarzla karşımıza çıktı.


Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsalousi’den boşanmasının ardından kendini tamamen sosyal medya paylaşımlarına veren Subaşı, son pozunu kızı Melisa’ya verdi. Kızının çektiği bu fotoğraflar hızla gündem oldu ve birçok kişi tarafından konuşuldu. Subaşı, fotoğrafların altına “Dün gece kızlarla yemekten önce Melisa tarafından çekildiler” notunu düştü.


Megastar’ın eşi olmaktan çıktığı günden bu yana çok sayıda isimle anılan Şeyma Subaşı, aşk iddialarına en yakın zamanda son noktayı koydu. Boşandığımdan beri 4 ay belki daha fazla, kimsenin elini bile tutmadım” diyen Subaşı, gündem olmaya devam ediyor.


Yine de, bu yeni fotoğraflar yakın zamanda birçok eleştiriye maruz kaldı. Şeyma Subaşı’nın takipçileri genellikle iddialı ve cesur fotoğraflarına karşı karışık duygular besliyorlar.


Bütün bunlara rağmen, son zamanlarda Şeyma Subaşı’nın adı birçok isimle anılmaya devam ediyor, ancak fenomen Şeyma Subaşı bu iddialara karşı sessizliğini koruyor.

Yeni Fotoğraflarını Kızı Melisa ile Paylaştı: Fenomen Şeyma Subaşı Yine Gündemde!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!