Yeniden Refah Partisi Düzce adayı Davut Güloğlu, seçim çalışması sırasında vatandaşla tartıştı

Yeniden Refah Partisi'nin Düzce Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu'nun seçim çalışmaları sırasında yaşadığı tartışma ve gerilimi, kendisini yerel medya tarafından tehdit edildiğini iddia etmesi gündem oldu. Kahvehane müşterilerinin araya girmesiyle olay büyümeden sona erdi. #Düzce #YenidenRefahPartisi #DavutGüloğlu

yeniden refah partis
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi’nin Düzce Belediye Başkanlık adayı olan tanınmış sanatçı Davut Güloğlu, seçim çalışmaları kapsamında bir kahvehanede düzenlediği toplantı sırasında bir vatandaşla karşı karşıya geldi. Tartışma sonucunda mikrofonu fırlatan Güloğlu, bu gergin anlarını yaşadıktan sonra kahvehanenin diğer müşterileri tarafından sakinleştirildi.

yeniden refah partis 1

Yeniden Refah Partisi’nin Düzce Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu, seçim çalışmalarına devam ederken Çay Mahallesi’nde bulunan bir kahvehaneye gitti ve buradaki vatandaşlarla bir araya geldi. Kendisini yerel gazeteciler tarafından tehdit edildiği iddiasıyla suçlayan Güloğlu, Düzce’de yaşanan baskıları detaylarıyla anlattı.

yeniden refah partis

Bu anlattıklarına tepki gösteren bir vatandaşa ise, “Seni buraya tuttular da mı gönderdiler?” diye yanıt veren Güloğlu, tartışmanın tansiyonunu artırdı ve mikrofonu fırlatıp vatandaşın üzerine doğru ilerledi. Ancak, kahvehane müşterilerinin araya girmesiyle daha fazla bir olay yaşanmadı.

Yeniden Refah Partisi Düzce adayı Davut Güloğlu, seçim çalışması sırasında vatandaşla tartıştı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!