Yeşilçam aktörleri Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın kızı Elvan Gruda vefat etti!

httpswww.haberler 92
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk sinemasının ikonik çifti Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın kızı Elvan Gruda, 55 yaşında hayatının son perdesini tamamladı. Türkiye sinemasının emektarlarından olan Gruda çiftinin acı kaybı, Film-San Vakfı tarafından duyuruldu. Açıklamada, “Türk sinema dünyasının sevilen figürlerinden Ayşen Gruda ve Yılmaz Gruda’nın değerli kızı Elvan Gruda, 55 yaşında aramızdan ayrıldı. Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.” şeklinde ifade edildi.

Geçtiğimiz yıllarda, Ayşen Gruda 2019 yılının Ocağında, Yılmaz Gruda ise 2021 Temmuz’unda hayatlarının son sahnesini oynadılar. 1968 yılında, Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın birlikteliğinden dünyaya gelen Elvan Gruda, ebeveynleri gibi Yeşilçam’a adanmış bir hayat yaşadı. Yıllar süren evliliklerinden sonra dostluklarını sürdürme umuduyla ayrılan çiftin kızı Elvan, hayatı boyunca sadece bir kez nikah masasına oturdu ve bu evlilikten Emre adında bir oğlu oldu.

Yeşilçam aktörleri Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın kızı Elvan Gruda vefat etti!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!