Yeşim Salkım’dan şok itiraf: 8 Yıldır Aseksüelim!

yesim salkimdan bomb
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Yeşim Salkım, katıldığı bir YouTube programında özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, Gazeteci Sibel Arna’nın “Ne Olursan Ol Rahat Ol” programının bu haftaki konuğu olarak programa katıldı ve sekiz senedir aseksüel olduğunu söyledi. Salkım, ayrıca aşık olamadığını da açıkladı.

Salkım, 28 senedir “Deli Mavi” şarkısını söylediğini ve bu süre boyunca Atatürk’ü düşünmeden hiç söylemediğini belirtti. Aynı zamanda şarkının sözlerinin Atatürk’e ait olduğunu ifade etti. Salkım, şarkının bestesini Ozan Çolakoğlu ile birlikte yaptıklarını ve o besteyi yaptırana kadar birçok zorluk yaşadığını da sözlerine ekledi.

Şarkıcı, aşık olamadığını ve sekiz senedir bu durumun devam ettiğini de açıkladı. Salkım, güvenini kaybetmesinin sekiz sene önce yaşadığı bir ayrılıkla başladığını belirtti. Evli olan bir adamla ilişki yaşarken güvenini kaybettiğini ve bu durumun kendisini aşık olmaktan alıkoyduğunu söyledi. Salkım, evlilik ve imza gibi kavramların insanı rahatsız ettiğini ve özgürlük alanında insanın kendisine güvenli hissettiği tek yerin olduğunu belirtti. Salkım, ayrıca “Evlilik aşkı öldürüyor” şeklinde net bir ifade de kullandı.

Sekiz senedir aşık olamamasının nedenini açıklayan Salkım, çevresindeki aşık olunacak erkeklerin genellikle evli olduğunu ve bu nedenle tercih etmediğini belirtti. Pandemi döneminde, tanıdığı bir Türk erkeğiyle dört ay yazıştıklarını ancak ilişkinin gerçekleşmediğini de anlattı. Salkım, erkeklerin korkak olduğunu ve duygularının olduğunuza rağmen geceleri ağlayarak yaşadıklarını söyledi. Bu nedenle sekiz senedir aseksüel olduğunu ifade etti. Sadece cinsel arzularla ilişkiye giremediğini ve daha çok entelektüel bir birikim aradığını belirten Salkım, denemeler yaptığını ancak istediği duygusal bağı kuramadığını da dile getirdi.

Sosyal medyada sıklıkla tartışmalı paylaşımlarıyla gündem olan Yeşim Salkım, özel hayatı hakkında bu açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Yeşim Salkım’dan şok itiraf: 8 Yıldır Aseksüelim!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!