Yılmaz Erdoğan’ın İbrahim Erkal’ın Usta Şiirini Yeniden Yorumladığı Yeni Proje!

yilmaz erdogan ib
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 yaz başından beri dinleyicilere tekli şarkılar halinde sunulan ‘İbrahim Erkal Hürmet’ albümü, Yılmaz Erdoğan‘ın seslendirdiği bir şiirle tamamlandı. Albüm, İbrahim Erkal’ın unutulmaz eserlerini yeniden yorumlayan bir saygı albümü olarak müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Yönetmen Alper Ulus’un kamera arkasındaki çalışmalarıyla hayat bulan bu proje, arabesk fantezi müziğin usta ismi İbrahim Erkal’ı anmak için hazırlanmış özel bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

yılmaz erdoğan

Uzun bir aradan sonra müzik dünyasına yeni bir soluk getiren, İbrahim Erkal’ın ‘Hürmet’ albümü İskender Ulus’un prodüktörlüğünde Ulus Müzik etiketiyle yayınlandı. Albüm, farklı tarzlardan seçilmiş şarkıların güçlü yorumcular tarafından seslendirildiği üç ayrı bölümden oluşuyor ve dinleyicilere gruplar halinde sunuluyor. Yılmaz Erdoğan’ın seslendirdiği şiir ise bu özel projenin tamamını dijital platformlarda dinleme imkanı sunuyor.

Yılmaz Erdoğan tarafından İbrahim Erkal anısına seslendirmiş olduğu “Usta” isimli şiiri aşağıdaki bağlantıya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan – Usta

YouTube video

Yılmaz Erdoğan’ın İbrahim Erkal’ın Usta Şiirini Yeniden Yorumladığı Yeni Proje!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!