Yılmaz Erdoğan’ın oğlu Rodin’i gören şıp diye tanıdı! “Babasının kopyası”

Yılmaz Erdoğan'ın oğlu Rodin, büyüdükçe babasına olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Futbolcu olmayı hedefleyen genç yetenek, çalışmalarına heyecanla devam ediyor. #RodinErdoğan #YılmazErdoğan #GençYetenek

yilmaz erdogan in og
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti, 2006 yılında dünya evine girdi ve bu evliliklerinden Rodin Nazım Erdoğan adında bir oğulları oldu. Şu anda 15 yaşında olan Rodin Erdoğan, büyüdükçe babasına olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ebeveynleriyle birlikte vakit geçiren Rodin, futbolcu olma hayaliyle çalışmalarına devam ediyor.

yilmaz erdogan in og 1

Rodin Erdoğan’ın son hali, Yılmaz Erdoğan’ın gençlik yıllarını hatırlatan bir görünüme sahip. Babasının mini bir versiyonu olarak nitelendirilen Rodin, ailesiyle birlikte geçirdiği zamanlarda da benzerliklerini ortaya koyuyor.

yilmaz erdogan in og 2

Yılmaz Erdoğan, hem kariyeri hem de kişisel yaşamıyla dikkat çeken bir isim. Türk sinemasına birçok başarılı film kazandıran ve tiyatro oyunlarıyla da büyük takdir toplayan Erdoğan, aynı zamanda bir baba olarak da önemli roller üstlenmekte. Oğlu Rodin için zaman ayıran ve onun futbol yeteneğini destekleyen Erdoğan, çocuğunun geleceğiyle de yakından ilgileniyor.

yilmaz erdogan in og 3

Rodin Erdoğan, gelecekteki hedeflerine ulaşmak için çalışmalara heyecanla devam ediyor. Hem babasının izinden gitmek hem de kendi yeteneklerini geliştirmek adına yoğun bir şekilde antrenman yapıyor. Futbol sevgisini ve yeteneğini daha da ileri taşımak isteyen Rodin’in hedeflerine ulaşması için ailesi her zaman yanında olacak.

yilmaz erdogan in og 4

Yılmaz Erdoğan’ın oğlu Rodin, ilerleyen yıllarda adını daha da duyurabilecek bir yetenek olarak karşımıza çıkabilir. Babasına olan benzerliği ve ailesinin desteğiyle büyüyüp gelişen Rodin için gelecek vaat eden bir sporcu olması oldukça olası görünüyor.

Yılmaz Erdoğan’ın oğlu Rodin’i gören şıp diye tanıdı! “Babasının kopyası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!