Yılmaz Morgül, Zeki Müren’i hedef alan Bülent Ersoy’u yerden yere vurdu: Kibirli, kıskançlığınızdan insanlara neler yaşattınız

Müzik dünyasının tartışmalı isimlerinden Bülent Ersoy, Zeki Müren'i hedef alarak yaptığı açıklamalarla gündemde kalmaya devam ediyor. Ancak, sanatçı Yılmaz Morgül, Ersoy'un bu sözlerine sert bir şekilde karşılık verdi. Sosyal medyada da büyük ilgi gören bu tartışmanın sonucunu ise hep birlikte bekleyeceğiz. #YılmazMorgül #BülentErsoy #ZekiMüren #Tartışma

yilmaz morgul zeki
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy’un Zeki Müren için söylediği “Acımasız bir insandı. Bunu kimse bilmez ama kıskançlığından öldü” sözlerine tepki gösterdi. Morgül, “28 yıldır kıskançlığından dolayı bana birçok şey yaşattınız. Siz de kıskançlığınızdan Devran Çağlar’ın psikolojisini alt üst ettiniz. Benim için bitmiş bir insansınız, kibrin temsilcisiniz” şeklinde cevap verdi.

Yıllardır müzik dünyasının içinde olan ve birçok sanatçıyla çalışan Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy’un geçmişteki kibirli ve kıskanç tavırlarını eleştirdi. Aramızda Kalmasın programına konuk olan Morgül, “Ben 28 yıldır bunları bizzat yaşadım. Sizin bana yaşattıklarınız ne olacak?

yilmaz morgul zeki

Siz Türkiye’nin en kıskanç sanatçılarındansınız. Bütün şarkılarımı yasaklattınız, yayından kaldırdınız. Siz de kıskançlığınızla Devran Çağlar’ın psikolojisini alt üst ettiniz. Senelerce kendine gelemedi. Devran sizin kıskançlığınız yüzünden öldü. Rahmetle anıyorum” şeklinde konuştu.

Morgül, Ersoy’un sürekli olarak sanatçılarla uğraştığını ve kibirli bir tavır sergilediğini iddia etti. Ayrıca, Ersoy’un kendisine karşı olan kıskançlığını ve hırslarını toplumun önüne sererek yakışıksız davranışlar sergilediğini belirtti.

Morgül, “Siz benim için bitmiş bir insansınız. Efendiliğin, gerçek sanatçılığın temsilcisisiniz. Siz asla o saygıya ulaşamayacağınız için 28 yıldır içinde olan kıskançlığınızı topluma aktararak, yakışmayacak davranışlar sergilediniz. Sizin adınıza çok üzülüyorum. Siz benim sevgimi ve saygımı yok ettiniz. Kibir en büyük günahtır. Siz kibrin en büyük temsilcisisiniz” diye konuştu.

yilmaz morgul zeki 1

Morgül, Ersoy’un kendisini “Diva” olarak tanımlamasına da tepki gösterdi. Diva diye bir unvan Türk müziğinde var mıdır? Siz verdirdiniz o unvanı. Tek Diva Leyla Gencer’dir. Diva unvanı olsaydı, Müzeyyen Senar olurdu, Emel Sayın olurdu. Siz Müzeyyen Senar taklidisiniz!

Şu anda yaşayan Mustafa Sağyaşar, Muazzez Abacı, Nesrin Sipahi, Mustafa Keser, Emel Sayın. Bu saydığım insanlar seni nota diye alır, duvara tablo diye asarlar. Bu konuşmalarla kendinizi de bitirdiniz. Vah vah vah. Siz asla Zeki Müren beyefendinin saygısına ulaşamayacaksınız. Kibir mahvetti sizi” şeklinde sert bir dille konuştu.

Yılmaz Morgül’ün Bülent Ersoy’a yönelik bu sert tepkisi magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. İki sanatçı arasındaki tartışmanın ne yöne gideceği ise merak konusu oldu.

Yılmaz Morgül, Zeki Müren’i hedef alan Bülent Ersoy’u yerden yere vurdu: Kibirli, kıskançlığınızdan insanlara neler yaşattınız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!