Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak canlı yayınında söyledikleriyle izleyenleri şaşırttı: “Ayakta başka yatakta başka…”

Zahide Yetiş'in yayın programına katılan Ceylan Hanım, canlı yayında dökülen yaşları ve anlattıklarıyla herkesi şaşırttı. İşkence gördüğü evliliğini sonlandırmak için yardım isteyen Ceylan Hanım, sosyal medyanın da gündemine oturdu. #yenidenbaşlasak #zahideyetiş #canlıyayın

canli yayinda soyled
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV’nin sevilen programı “Zahide Yetiş ile ‘Yeniden Başlasak‘”ın yeni bölümünde ilginç bir olduğuna tanıklık ettik. Ceylan Hanım adındaki bir katılımcı, 23 yıllık evlilik birliğini sonlandırmak niyetiyle programın canlı yayınına çıktı. 45 yaşlarındaki bu kadın, 62 yaşındaki eşinden korkarak Zahide Yetiş‘in canlı yayınına sığındı.

Evlilik hayatını çökerten sorunlarını anlatan Ceylan Hanım, tanınmış sunucudan boşanma süreciyle ilgili destek talep etti. Ceylan Hanım, kocasının eski eşine baltalı ve sopayla saldırdığını evlendikten sonra öğrendiğini belirtti, bu bilgiler ise Zahide Yetiş’i derinden etkiledi. Çocuklarının da tanık olduğu hakaret dolu olayları ve eşinin sorunlu davranışlarını dile getirdikten sonra, Canlı yayın sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Bir yemek pişirdiği sırada bile dayak yediğini ve çorbasının başından aşağıya döküldüğünü anlattı. Sunucu Zahide Yetiş, eşinin kendisine sevgisini ifade edip etmediğini sordu. Ceylan Hanım ise : ‘Bazı şeyler de denmiyor ya affedersiniz ama adam ayakta başka yatakta başka nasıl desem ya başka başka tür.’ dedi.

Zahide Yetiş de ‘Çok net anlattın aslında ayakta başka yatakta başka.’ deyince stüdyoda kahkaha tufanı koptu.

Canlı yayındaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak canlı yayınında söyledikleriyle izleyenleri şaşırttı: “Ayakta başka yatakta başka…”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!