Zeynep Sever Demirel’den, eşi Volkan Demirel ile ilgili flaş itiraf!

zeynep sever demirel
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ceyda Düvenci’nin Bambaşka Sohbetleri’ne 2024’ün ilk konuğu olarak katılan Zeynep Sever Demirel, ilginç itiraflarda bulundu. Spor dünyasının tanınmış ismi ve teknik direktör Volkan Demirel’in hayat arkadaşı olan Zeynep Sever Demirel, bu özel sohbet programında kişisel hayatına, yaşam görüşüne, aileyle birlikte korku dolu anlar yaşadığı Kahramanmaraş depremi deneyimine ve elbette eşiyle olan ilişkisine dair paylaşımlar yaptı. İşte Zeynep Sever Demirel’in bu röportajdan dikkat çeken ifadeleri:

Aşkın aslında sadece bir duygu olduğunu ve zamanla değişebileceğini belirten Zeynep Sever Demirel, “Aşk kaçınılmaz olarak değişir, ilk heyecan ve duygusal yoğunluğu sürekli taşıma imkanı yok. Biz bunu yaşadık. Gerçekçilik benim için her zaman ön planda olmuştur. Eğer ilişkiyi sürekli ilk günkü heyecanla yaşamaya çalışırsanız, bu durumu başka şeylerle doldurmaya başlamak zorunda kalırsınız. Sanırım Volkan da aynısını yaptı.” şeklinde konuştu.

Zeynep Sever Demirel

Zeynep Sever Demirel, kendisi ve Volkan Demirel arasındaki karakter farklılıklarının deprem sonrası değişimine de değindi. Kendilerinin birbirine zıt karakterler olduğunu ve bu durumun deprem sonrası daha da belirginleştiğini ifade eden Demirel, “Volkan daha maddi düşünürken, ben maneviyata eğilimliyim. O konfora alışkın bir yaşam sürerken, ben yeniliklere açığımdır. Konforumdan feragat edebilir, her şeye açık olabilirim ama Volkan tam aksine lükse düşkündür. Ancak deprem sonrası Volkan’ın maneviyata eğilim göstermesi ve Hatayspor ile devam etme kararını alması, bana yeniden aşık olma nedeni oldu. Deprem, hayatımıza bu yönde bir dokunuş yaptı.” dedi.

Zeynep Sever Demirel’den, eşi Volkan Demirel ile ilgili flaş itiraf!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!