İş hanesine yeni bir meslek daha ekleyen oyuncu Neslihan Atagül şimdi de yapımcılık koltuğunda!

ihanet iddialariyla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizin en saygın ve beğenilen oyunculuk çiftlerinden biri olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun mutluluğuna gölge düşüren ihanet iddialarına rağmen, Atagül, hanesine yeni bir başarıyı daha ekledi. Özel bir hayvan kliniğinde görüntülenen güzel oyuncu, muhabirlerin kendisine yönelik sorularını büyük bir nezaketle yanıtladı.

Atagül, taşıdıkları yeni ‘yapımcı’ unvanından bahsederken son derece heyecanlıyıdı. Kendi projelerini başarıyla üretmenin çocukluk hayali olduğunu belirtti ve yapımcılığın ona çok önemli bir perspektif kazandırdığını sözlerine ekledi.

‘Mitat’ filmiyle ilgili konuşan oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Mitat’ı Kadir oynadı. Yapımcılığını biz yaptık. Kara komedi bir iş çıktı. Birazcık İngiliz kara komedisi gibi, şimdi dijital platformlarda. Yapımcılığı sevdim. O benim kendime çocukluk sözümdü. Bana muazzam bir perspektif kazandırdı.”

Neslihan Atagül, önümüzdeki günlerde başka bir projede yer alıp almayacağı ile ilgili soruya; “Açıkçası şu dönemde gönlüme sinen bir iş olmadı. Çalışmak için de çalışmak istemedim. Bu hem karşı tarafa hem de kendime saygısızlık olurdu. Onun için kendimi böyle geliştirmeye çalışıyorum.” diye cevap verdi.

İş hanesine yeni bir meslek daha ekleyen oyuncu Neslihan Atagül şimdi de yapımcılık koltuğunda!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!