Survivor yarışmacısı Poyraz, Dominikli bir ailenin evine girip çuvalla yiyecek çaldı

Acun Ilıcalı, Survivor'da yaşanan olayı şok bir şekilde açıkladı! Yiğit Poyraz'ın hırsızlık yaptığı iddiaları gündemi sarsarken, yarışmacıyı büyük bir ceza bekliyor. #AcunIlıcalı #Survivor #YiğitPoyraz

survivor yarismacisi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz’ın Dominikli bir ailenin evine girip hırsızlık yaptığını duyurdu. Ilıcalı, acil durum aday konseyinin Poyraz’ın söz konusu hırsızlık nedeniyle toplandığını açıkladı ve “Poyraz bir Dominik vatandaşının evine giriyor. Eve bildiğiniz çuvalla giriyor. Ev normal şartlarda silahlı güvenliklerle dolu bir ev. Dominikli ailenin evine girip, evde ne varsa çuvala doldurup yoluna devam ediyor.” dedi.

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz’ın Dominikli bir ailenin evine girip çuvalla hırsızlık yaptığını duyurdu.

survivor yarismacisi

“SANA SURVİVOR TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR CEZA VERECEĞİZ”

Survivor All Star yarışmasında mavi takımda mücadele eden Yiğit Poyraz, 56. bölümde acil durum ada konseyine çıktı. Acun Ilıcalı, konsey sırasında “Yıllarca Survivor çektim. Fakat aklımı hayalimi durduran böyle bir olay da hiç olmadı. Ve konunun muhatabı Poyraz! Akıl tutulması yaşadım. Sana Survivor tarihinde görülmemiş, yaşanmamış bir ceza vereceğiz.” dedi.

“SİLAHLI GÜVENLİKLERLE DOLU EVE ÇUVALLA GİRİP NE VARSA ALMIŞ”

Acun Ilıcalı, Poyraz’ın Dominikli bir ailenin evine girerek yiyecek çaldığını açıkladı. Ilıcalı, “Bugüne kadar aklımı hayalimi durduran, ‘Böyle bir şey nasıl olur?’ diyeceğim böyle bir olay da hiç olmadı. Akıl tutulması yaşadım. Yaşadık böyle şeyleri ama ‘Bu nasıl olur?’ diyorum.

survivor yarismacisi

Konu şu arkadaşlar; Poyraz dere kenarı kamptan çıkarak, ciddi bir mesafe alarak, medeniyetin olduğu alana, bir Dominik vatandaşının evine giriyor. Eve bildiğiniz çuvalla giriyor. Ev normal şartlarda silahlı güvenliklerle dolu bir ev. Dominikli ailenin evine girip, evde ne varsa çuvala doldurup yoluna devam ediyor. Adam normal şartlarda polise gidecek. Polis gelip Poyraz’ı alacak. Normal şartlarda durum bu, biz müdahale ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“15 ÖDÜLDEN YARARLANAMAYACAKSIN”

Acun Ilıcalı Poyraz’a verilecek cezaya ilişkin olarak ise, “Sana Survivor tarihinde görülmemiş, yaşanmamış bir ceza vereceğiz. Bu yaptığın cüretteki son nokta. Eğer tek başınaysan 15 ödülden yararlanamayacaksın. İtiraf eden varsa, ‘Ben de varım’ diyen varsa Poyraz’ın cezasında indirime gideceğiz.” dedi.


Survivor yarışmacısı Poyraz, Dominikli bir ailenin evine girip çuvalla yiyecek çaldı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!