Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama geldi!

Settar Tanrıöğen'in beyin ameliyatı sonrası sağlık durumu hakkında Acıbadem Ataşehir Hastanesi Başhekimi Dr. Engin Çakmakçı tarafından yapılan açıklamaya göre, tedavi ve iyileşme süreci devam etmektedir. Hastamızın durumu olumlu yönde ilerlemekte olup ziyaretçi kısıtlamaları bir süre daha devam etmektedir. İyileşmeye dair gelişmeleri takip ediyor ve Settar Tanrıöğen'e acil şifalar diliyoruz. #SettarTanrıöğen #sağlıkhaberleri #iyileşme

settar tanriogen in
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk sanat camiasının sevilen isimlerinden Settar Tanrıöğen, geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçirmiş ve acil olarak ameliyat edilmişti. Yaşanan durum sonrasında, Acıbadem Ataşehir Hastanesi Başhekimi Dr. Engin Çakmakçı, sanatçının sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Dr. Engin Çakmakçı’nın verdiği bilgilere göre, Settar Tanrıöğen’in beyninde oluşan anevrizmanın patlaması sonucunda beyin ve beyin zarları arasında kanama meydana gelmiştir. Bu durumla ilgili tedavi ve iyileşme süreci devam etmektedir. Settar Tanrıöğen, 26 Ocak 2024 tarihinden bu yana yoğun bakım servisinde tedavi görmekteydi.

settar tanriogen son

Ancak hastanın durumu olumlu yönde ilerlemiş ve riskler azalmış olduğu için 6 Şubat 2024 Salı günü hasta odasına alınmıştır. Tedavi süreci şimdi hasta odasında sürdürülecek ve ziyaretçi kısıtlamaları bir süre daha devam edecektir.

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapılması, sevenlerini ve sanat camiasını sevindirmiştir. Doktorun verdiği olumlu gelişmelerin yanı sıra, sanatçının tedavi sürecinin hasta odasına taşınması, iyileşmeye doğru atılan bir adım olarak değerlendirilmektedir.

Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama geldi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!