kudus fatihi selahad

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi de gizemli sır açığa çıkacak mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


TRT 1’in sevilen dizisi Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, heyecan dolu yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. 20 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’de ekrana gelecek olan ikinci bölümünde ise büyük sürprizler bekliyor.

İkinci bölümde, Turanşah’ın aldığı yanlış bir karar krize neden olur. Bu karar savaşın seyrini değiştirir ve Şehinşah’ı ölümün kıyısına sürükler. Ayrıca, Askalan’daki gelişmeler Zengi Devleti’nde kargaşaya yol açar ve Hac Yolu’nun güvenliği tehlikeye girer.

Bu gelişmeler sonucunda Selahaddin divanda yargılanmak zorunda kalır. Divan üyelerinin ve Askalanlıların baskısı altında olan Selahaddin, zorlu bir mücadele verecektir. Haçlılarla olan mücadelesini sürdürmek zorunda olan Selahaddin, artık daha stratejik hareket etmek durumundadır.

Ancak Selahaddin’in başını ağrıtan bir diğer konu ise devlet divanıdır. Zira Askalan’a divanın olumsuz kararına rağmen gitmiştir. Bu durumda divan kararını çiğnemiş olarak yargılanacaktır. Peki Selahaddin, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Bunun yanı sıra, gizemli bir sır da yavaş yavaş açığa çıkmaktadır. Selahaddin’in büyük sırrı ne olabilir? Bu sır tüm olayların seyrini değiştirecek mi?

Ayrıca Süreyya karakteri, yaşanan tüm bu olayların ardından Selahaddin’e yeniden güvenebilecek midir? İkinci bölümde bu soruların cevapları merakla beklenmektedir.

Dizinin bu heyecan dolu bölümünde, görsel şölen de izleyicileri bekliyor. Sevilen oyuncu kadrosu ve etkileyici mekan tasarımları ile Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, izleyicilere nefes kesen bir deneyim sunacak.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin ikinci bölümü, 20 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelecek. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırmayı unutmayın!

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi de gizemli sır açığa çıkacak mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!